Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dziś ok 9:30 stojąc w korku przy rondzie w Kołbieli wyminęła Nas(a korek był spory) nieoznakowana Toyota Avensis w kolorze miodowym co prawda z włączonym sygnałem dźwiękowym. Kierowca w ewidentnie zbyt dużą prędkością przeleciał przez lewą stronę wysepki gdzie było skrzyżowanie. Do ronda dobrał się również od lewej strony. Ciekawi mnie kto i gdzie się tak spieszył. Żałuję, że nie nagrałem tego dziwnego zjawiska bo spokojnie można było pojechać bezpieczniej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym wy tu pitolicie, za przeproszeniem? Upewnić się, czy ktoś Ciebie nie wyprzedza masz obowiązek jak skręcasz do własnej obory, a nie na skrzyżowaniu. Na skrzyżowaniu nie ma prawa nikt Ciebie wyprzedzać, bo na skrzyżowaniach (za wyjątkiem skrzyżowań o ruchu kierowanym, ale na tamtym skrzyżowaniu świateł nie ma) wyprzedzać NIE WOLNO!   Jak zjeżdżasz ze starą furmanką do zagrody, to upewnić się musisz, jeżeli wyprzedzanie na tym odcinku jest DOZWOLONE. Ale jak skręcasz w lewo na skrzyżowaniu, to masz jedynie "zachować należytą ostrożność". A do tej zaliczyłbym upewnienie się, czy nic nie nadjeżdża z przeciwka (przy założeniu, że skręcasz z drogi z pierwszeństwem z podporządkowaną to wystarcza - masz prawo spodziewać się, że inni zachowują się przepisowo - zgodnie z artykułem 4 Prawa o Ruchu Drogowym).
Tiaaaa.... Poczytaj ten artykuł, a zobaczysz, że masz też obowiązek upewnić się, czy nie zachodzą okoliczności wskazujące, że jednak ktoś może zachowywać się nieprzepisowo, np. czy jakiś bezmózg nie wyprzedza na podwójnej ciagłej.   Dla ułatwienia: Art. 4. Uczestnik ruchu i inna osoba znajdująca się na drodze mają prawo liczyć, że inni uczestnicy tego ruchu przestrzegają przepisów ruchu drogowego, chyba że okoliczności wskazują na możliwość odmiennego ich zachowania.      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się czepiacie busiarza, przecież  przez radyjko krzykneli mu że ma czysto. :) Szczęście że nikogo nie zabił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te miejscowy, tam nie ma skrzyżowania, a przynajmniej w miejscu zdarzenia, fiat dostał w bok, skręcajac, ale fiat miałby pierwszeństwo będac na skrzyżowaniu, a on skręcał w drogę gruntową wiec powienien się upewnić czy go nikt nie wyprzedza...
do normalny! Gdzie ty tam widzisz drogę gruntową?! jak nie rozróżniasz drogi gruntowej od asfaltowej to nie komentuj głupio! Fiat dostał w bok i został przesunięty siłą uderzenia około 10 m w kierunku lublina, a z tego co widziałem to skręcał w lewo w drogę asfaltową oznaczoną jako skrzyżowanie! Byłem tam na miejscu i widziałem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te miejscowy, tam nie ma skrzyżowania, a przynajmniej w miejscu zdarzenia, fiat dostał w bok, skręcajac, ale fiat miałby pierwszeństwo będac na skrzyżowaniu, a on skręcał w drogę gruntową wiec powienien się upewnić czy go nikt nie wyprzedza...
A podwójna ciągła to niby o czym świadczy?? Jak nie o skrzyżowaniu to przynajmniej o zakazie wyprzedzania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawda jest taka ze to wina policjanta byla, mandat powinien dostac za spowodowanie wypadku a ten z busa powinien dostac za wyprzedzanie w niedozwolonym miejscu i taka prawda jest ale wyjdzie pewnie inaczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, wina była policjanta. Mówią o tym wszyscy - świadkowie, którzy widzieli wypadek, policjanci (było ich tam sporo po wypadku, bo kombinowali co zrobić żeby nie było na nich) oraz strażacy i lekarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewidentnie fiat jechał prawidłowo,a bus nieprawidłowo. Ewidentnie fiat skręcał a bus wyprzedzał. Ewidentne zajechanie drogi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łoł.. znalazłem tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://lokaliz.pl  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to norma nawet google to pokazuje 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burak z busa wyprzedzał na skrzyżowaniu i efekty oczywiste! A to niestety norma dla tych wsioków, co to albo nie znają przepisów PoRD (bo to za trudne dla większości) albo - jeśli już niektórzy kumają - to po prostu olewają przepisy i znaki w myśl zasady: "Nie bendom mi te gupie urzendniki dyktować jak mam jeździć". W rezultacie - trup na polskich drogach ściele się gęsto...
A skąd wiadomo że całe to towarzystwo w nieoznakowanym radiowozie nie było nachlane,tego nikt nigdy się nie dowie. O to jest POLSKA ,tuska !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodziny osób poszkodowanych w wypadku proszę o kontakt kgrzybek24@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burak z busa wyprzedzał na skrzyżowaniu i efekty oczywiste! A to niestety norma dla tych wsioków, co to albo nie znają przepisów PoRD (bo to za trudne dla większości) albo - jeśli już niektórzy kumają - to po prostu olewają przepisy i znaki w myśl zasady: "Nie bendom mi te gupie urzendniki dyktować jak mam jeździć". W rezultacie - trup na polskich drogach ściele się gęsto...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ty chyba wielce miastowy, którego Rodzice pouciekaki do miasta, bo w Ich domach rodzinnych była taka bieda, że do garnka nie było co włożyć. A więc i Ty WSIOK. Na drugi raz jak kogoś przezywasz to zastanów się, bo możesz i Ty tak się nazywasz. NIGDY NIE WYPOWIADAJ SIĘ NA TEMAT, O KTÓRYM NIE MASZ ZIELONEGO POJĘCA I NIE OCENIAJ LUDZI PO ICH MIEJCU ZAMIESZKANIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma GOOGLE wprowadziła swój nowy produkt Lokalizator Telefonu! Od dziś możesz namierzyć każdy telefon za pomocą najnowszej satelity!http://elokalizacja.com.pl/7ybe  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma GOOGLE wprowadziła swój nowy produkt Lokalizator Telefonu! Od dziś możesz namierzyć każdy telefon za pomocą najnowszej satelity!http://elokalizacja.com.pl/7ybe
Korzystałam już działa, dzięki za info
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy ktos wie jaki jest stan poszkodowanych? a znacie moze nazwiska policjantów ,ktorzy jechali w fiacie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd wiadomo że całe to towarzystwo w nieoznakowanym radiowozie nie było nachlane,tego nikt nigdy się nie dowie. O to jest POLSKA ,tuska !!!!
Jeśli masz taką wiedzę, to trzeba było zgłosić odpowiednim  służbom; jeśli nie to proponuję administratorowi forum ustalić IP komputera  i  zgłosić fakt pomówienia załogi radiowozu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś mołgby podać jakiej firmy był bus czy to nie był przewoźnik?
Mercedes sprinter
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może Panowie "WŁADZA" zawracali jak zwykle w tym miejscu i się w lusterka nie patrzyli tylko na dziwki które tam stoją ? I teraz to będzie chłopaka wina bo oni nie mogą być winni dziady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...